Для учнів 4-Б класу провела кл.кер. Цьоба І.Г. уроки-екскурсії :

11.11.19 – в астрономічну обсерваторію смт. Брюховичі та 19.12.19 – у «Планету кіно» ТЦ «Форум» з метою порівняння екранізації сучасних казок з літературними творами.

23.10.19 – учні 7-А, 9-А, 11 класів переглянули фільм «Захар Беркут»;

23.10.19 – учні 10 класу взяли участь у профорієнтаційному форумі «Живи і працюй в Україні»;

17.10.19 – екскурсію в с. Домажир «Ведмежий притулок» та 23.10.19 на ТРК Львів для учнів 1-Б кл. провела Грабарчук О.В.;

10.10.19 – учні 10 класу разом з Н.Г. Колещук та М.В. Олійник відвідали фірму "Lohika", з метою популяризації знань учнів у галузі ІТ та їхнього значення у всіх сферах людського буття.

28.09.19 – для 3-А класу кл.кер. Гузенко О.В. організувала автобусну мандрівку «Медовий блюз»;

27.09.19 – учні 5-А класу з кл.кер Янковською І.І. провели екскурсію на Високий Замок;

17.09.19 з метою ознайомлення учнів з флорою і фауною рідного краю учні 2-А (кл.кер. Плювак Л.В.) побували в еколого-натуралістичному центрі; 24.10.19 – екскурсія в Пожежне управління; 18.12.19 – екскурсія в Древній Град у резиденцію Св. Миколая;

13.09.19 учні 9-А і 9-Б класів СЗШ №22 імені Василя Стефаника мали нагоду пізнати царину академічної величі Львова – побувати в Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені І. Франка. Організатори шкільного заходу – Колещук Н.Г., Олійник М.В.

Учні 4-А класу разом з класним керівником Грабарчук О.В. відвідали Центр гончарства у с. Гавареччина та взяли участь у майстер-класах з гончарства та створення ляльки-мотанки.

10 жовтня учні 1-А класу разом з класним керівником Плювак Л.В. відвідали зоопарк "Лімпопо" (с. Меденичі).

21 вересня 2018 року учні 6-А, 6-Б та 7-Б класів (кл. керівники Дрей Л.В., Буштин О.Л., Свистанюк Л.Д.) здійснили подорож у середньовічну наскельну фортецю-град Тустань.

Для учнів школи були організовані та проведені екскурсії:

Вулицями древнього Львова 4-Б кл. (кл. кер. Макар М. З.)

До Кам’янець-Подільська та Хотина для учнів 5–Б кл. (кл. керівники Шандра О. М.) та 7 кл. (кл. керівники Янковська І. І.). Учні ознайомились з історичною спадщиною та географічними аспектами Поділля.

Віртуальна екскурсія – вікторина «З історії львівських кав’ярень» 7-8 кл. (вч. історії Янковська І. І.).

Дата останньої зміни 16 Вересня 2021