Вітаємо переможців конкурсів 2 семестру 2020 /2021 н.р.

Галаджуна Андрія учня 11 класу - 1 місце у номінації "Декламація" І Міжнародного (VII Всеукраїнського, XVII Всекримського) фестивалю - конкурсу учнівської та студентської творчості " Змагаймось за нове життя" (керівник Романюк Є.В.)

Неустроєва Олександра учня 3-А класу – 3 місце у міській екологічній акції «Збережемо життя ялинці» (керівник Плювак Л.В.)

Лойко Христину ученицю 9-А класу - 1 місце у міському конкурсі творчих робіт «Захистимо країну від лиха» (керівник Крочак М.В.)

Панас Тетяну ученицю 9-А класу – 1 місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» (керівник Крочак М.В.)

Ярощука Василя учня 6-Б класу – 3 місце у 1 міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Ополінську Анастасію ученицю 1-В класу – 1 і 2 місця 1 у міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Куца Марка учня 2-Б класу – 2 місце 1 у міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Назаркевича Владислава учня 1-В класу – 2 місце у 1 міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Карпінця Андріана учня 7-А класу – 2 і3 місця у 2 міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Карпінця Захара учня 2-А класу - 3 місце у 2 міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Ополінську Анастасію ученицю 1-В класу – 1 місце 2 у міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Назаркевича Владислава учня 1-В класу – 1 місце у 2 міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Куца Марка учня 2-Б класу – 1 місце 2 у міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Панас Тетяну ученицю 9-А класу – 2 місце у міському конкурсі «Матриця життя Т.Г.Шевченка» (керівник Крочак М.В.)

Ополінського Максима учня 8-А класу – 3 місце у міському конкурсі «Матриця життя Т.Г.Шевченка» (керівник Даниляк О.І.)

Товарницьку Ольгу ученицю 7-Б класу – 3 місце у загальноміській екологічній акції «Свято птахів 2021» (керівник Бессараб Л.М.)

Ольшевську Ірину та Гирика Андрія учнів 10 класу - 3 місце у міському конкурсі проєктно-дослідницьких реферативних робіт «Хімічні реалії» (керівник Стецик М.Т.)

Лабунську Катерину ученицю 2-А класу -2 місце у Всеукраїнському онлайн конкурсі дитячих малюнків «Noosphere Space Art Challenge» (керівник Макар М.З.).

Соловей Юрія учня 7-А класу – 1 місце у Всеукраїнському конкурсі з фізики «Як це працює?» (керівник Козак Г.П.)

Духа Сергія учня 10 класу - 1 місце у Всеукраїнському конкурсі з фізики «Як це працює?» (керівник Козак Г.П.).

Кунинець Яну та Ксенчин Давида учнів 7-А класу – 2 місце у Всеукраїнському конкурсі з фізики «Як це працює?» (керівник Козак Г.П.).

Гирика Андрія учня 10 класу – 2 місце у Всеукраїнському конкурсі з фізики «Як це працює?» (керівник Козак Г.П.).

Теліпську Зоряну та Туренка Богдана учнів 8-А класу – 3 місце у Всеукраїнському конкурсі з фізики «Як це працює?» (керівник Козак Г.П.).

Кічулу Андріану, Жука Віталія та Гавришків Тетяну учнів 9-А класу - 3 місце у Всеукраїнському конкурсі з фізики «Як це працює?» (керівник Козак Г.П.).

Вітаємо переможців конкурсів 1 семестру 2020/2021 н.р.

Галаджуна Андрія учня 11 класу – гран-прі у районному етапі ХХІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» (керівник Поліщук Л.В.)

Гирика Андрія учня 10 класу – 2 місце у районному етапі ХХІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» (керівник Свистун О.І.)

Хомин Діану ученицю 6-Б класу – 2 місце у районному етапі ХХІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» (керівник Свистун О.І.)

Товарницьку Ольгу ученицю 7-Б класу – 1 місце в обласному етапі Всеукраїнської акції «Птах року -2020» (керівник Бессараб Л.М.)

Хомин Діану ученицю 6-Б класу – 2 місце в обласному етапі Всеукраїнської акції «Птах року -2020» (керівник Думич І.М.)

Махновського Назара учня 6_Б – 1 місце у районному конкурсі Різдвяних, новорічних малюнків, листівок, ялинкових прикрас та аплікацій «Зимові свята» (керівник Крочак М.В.)

Лісничу Каріну ученицю 7-Б класу – 2 місце у районному конкурсі Різдвяних, новорічних малюнків, листівок, ялинкових прикрас та аплікацій «Зимові свята» (керівник Пелешок М.П.)

Карпінця Андріана учня 7-А класу – 2 місце у турнірі на «Кубок Львова з кібершахів – 2020» (керівник Павлічко Т.В.)

Карпінця Захара учня 2-А класу - 2 місце у турнірі на «Кубок Львова з кібершахів – 2020» (керівник Павлічко Т.В.)

Ярощука Василя учня 6-Б класу - 2 місце у турнірі на «Кубок Львова з кібершахів – 2020» (керівник Павлічко Т.В.)

Файбіша Максима учня 4-А класу - 2 місце у турнірі на «Кубок Львова з кібершахів – 2020» (керівник Павлічко Т.В.)

Бондарук Меліну ученицю 1-Б класу – 3 місце у турнірі на «Кубок Львова з кібершахів – 2020» (керівник Павлічко Т.В.)

Ополінську Анастасію ученицю 1-В класу – 3 місце у турнірі на «Кубок Львова з кібершахів – 2020» (керівник Павлічко Т.В.)

Денисюка Даніеля учня 3-Б класу - 3 місце у турнірі на «Кубок Львова з кібершахів – 2020» (керівник Павлічко Т.В.)

Неустроєва Олександра учня 3-А класу - 3 місце у міському екологічному конкурсі "Збережемо життя ялинці" (вч. Плювак Л.В.)

Кічулу Андріану ученицю 9-А класу – 1 місце у районному конкурсі «Домашнє насильство очима дітей» (керівник Крочак М.В.)

20 грудня 2019 року - екологічна акція «Збережемо життя ялинці». Переможець: Олексій Рябенко – ІІІ місце (вч. Плювак Л.В.).

9 грудня 2019 року - Міський конкурс «На кордоні совісті» - пам`яті митрополита А. Шептицького. Серед переможців: Христина Чиж, Тетяна Білик 9–Б кл., Андріана Кітчула 8-А кл. – ІІІ місце (вч. Катаран Н.С.).

22 жовтня 2019 року відбувся Районний фестиваль «Сурми звитяги». Переможці:

· Андрій Галаджун,10 кл. - ІІ місце (вч. Поліщук Л.В.);

· Олексій Ужва, 10 кл. – ІІІ місце (вч. Поліщук Л.В.);

· Юлія Хараїм, 10 кл. – ІІ місце (вч. Поліщук Л.В.);

· Соломія Половинко ,7-А кл. – ІІІ місце (вч. Пелешок М.П.);

· Данило Сотник, 7–Б кл. - ІІІ місце (вч. Пелешок М.П.).

15 жовтня 2019 року - національно–патріотична гра «Лицарі духу» - команда 10-11 класів (вч. Свистанюк Л.Д.).

15 листопада 2018 року команда СЗШ №22 взяла участь у спартакіаді "Ми за здоровий спосіб життя" і виграла 20000 грн. Вітаємо і пишаємося!

/Files/images/sport/2.jpg

25 жовтня 2018 року учні 1-А класу (кл. керівник Плювак Л.В.) - учасники Всеукраїнського конкурсу знавців правил дорожнього руху!

/Files/images/25_10_2/34.jpg

2 жовтня 2018 року до 100-річчя від дня народження відомого педагога Сухомлинського був проведений конкурс дитячих інсценівок.

/Files/images/nstsenvki/5.jpg

/Files/images/nstsenvki/11.jpg

Районний конкурс з світової літератури "Поетичне відлуння" - III місце - учень 7-А класу Васиян Захар - керівник вчитель світової літератури Боднар І.З. (2015 р.).

Обласний конкурс авторської патріотичної поезії "Від Маківки до Майдану" - III місце - педагог організатор Поліщук Л.В.(2015 р.).

Районний фестиваль "Сурми звитяги" (2015 р.) :

  • ВІА "Жайвір" - II місце - керівник Янковський Б.П.;
  • Танцювальний гурт "Перлинки" - III місце - керівник Поліщук Л.В.;
  • Листівка - III місце - учень 4-А класу Зелінський Дмитро - керівник Кміть Т.Р.;
  • Декоративна композиція - III місце - учень 5-А класу Кизима Нестор - керівник Боднар І.З..

Всеукраїнський фестиваль "Рідна мово моя!" - I премія - шкільний театр "Камертон" - керівники: Поліщук Л.В., Боднар І.З., Кіт Л.О. (2015 р.).

Районний конкурс "Спортивне орієнтування" - II місце - команда 8 класу - керівник вчитель фізичної культури Пархінь І.М. (2015 р.).

Міський фестиваль дружин юних пожежників - I місце - учні 9 класу - керівник Поліщук Л.В. (2015 р.).

Районний конкурс "Інтел. Навчання для майбутнього" :

  • II місце - учні 11 класу - керівник вчитель інформатики Бліновська І. О. (2015 р.);
  • III місце - учні 8 класу - керівник вчитель інформатики Книш С.Д. (2015 р.).

У першості району з міні футболу серед учнів 7-8 класів - I місце - керівник вчитель фізичної культури Свистанюк Л. Д. (2015 р.).

Районний фестиваль "Розквітай же, слово" (2015 р.) :

  • "ЛИСТ ЗАХИСНИКОВІ" - I місце - учениця 11 класу Шевчук Юлія - керівник вчитель української мови та літератури Романюк Є. В.;
  • ВІрш - III місце - учениця 11 класу Когут Іванна - керівник вчитель української мови та літературиРоманюк Є.В..

Районний конкурс "Майбутнє країни - очима дитини" (2015 р.) :

  • Вірш - II місце - учень 9 класу Воробець Іван - керівник педагог організатор Поліщук Л. В.;
  • Комп'ютерна анімація - I місце - учні 6-А класу Бурак Максим, Кунинець Святослав, Сидорук Руслан - керівник вчитель інформатики Книш С. Д.;
  • Вірш - III місце - учениця 8 класу Тиндик Юлія - керівник вчитель української мови та літератури Савчак І. В..

Районний конкурс "Таланти твої, Україно!" - I місце - учениця 11 класу Когут Іванна - керівник вчитель трудового навчання Пелешок М.П. (2015 р.).

Конкурси

1. «СВІМ», військово-патріотичний конкурс «Майбутні захисники Вітчизни», команда школи учні 9-го класу, II місце, вч. Пархінь І.М.

2. «Сурми звитяги», літературно-музична композиція «За волю, честь, за край широкий», колектив учнів 6,8,9 класів, I місце, вч. Свистун О.І.

3. «Сурми звитяги», літературно-музична композиція «Україна у нас єдина», учні 1-4 класів, III місце, вч. Кіт Л.О., Поліщук Л.В.

4. «Сурми звитяги», художнє читання, Згоба Олеся 6-Б клас, III місце, вч. Свистун О.І.

5. «Сурми звитяги», графіка, Хлян Назарій 4-А, II місце, вч Грабаргчук О.В.

6. Об’єднана Україна, команда учнів 6-А класу, диплом, вч. Дмитрасевич О.А.

7. Конкур на першість шахів, команда 2-А, 9 класів, II місце, вч Пархінь І.М.

8. Конкурс «Духовної пісні», літературно-музична команда учнів 1-а та 8 класів, вч. Поліщук Л.В., Кіт Л.О.

9. «Апостол церковного єднання», учнівска конференція реферативних і науково-дослідницьких робіт, Коротошин Богдан 9-А клас, подяка, вч. Савран М.І.

10. «Таланти твої Україно», Когут Іванна 11 клас, I місце, вч. Пелешок М.П.

Олімпіади

Призери II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Когут Іванна – 11 клас, II місце в олімпіаді з історії, вчитель Янковська І. І.,

Денисик Анастасія – 9 клас, III місце в олімпіаді з географії, вчитель Шандра О. М.,

Мудрак Анна – 8 клас, III місце в олімпіаді з географії, вчитель Шандра О. М.,

Панчишин Роксолана – 8 клас, II місце в олімпіаді з хімії, вчитель Захарків О. Ю.

Кiлькiсть переглядiв: 992

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Демонстраційний сайт загальноосвітньої школи

Львівська середня загальноосвітня школа № 22 ім. В.Стефаника,

м. Львів, вул. Хімічна, 7

79019

Дата останньої зміни 11 Червня 2021

Цей сайт безкоштовний!