Завдання шкільної бібліотеки зацікавити учнів книгою, читанням, навчити їх орієнтуватися в безмежному книжковому морі, берегти і любити найцінніший скарб – книжку, підручник. Незважаючи на інноваційні технології, спілкування з книгою потрібне кожній дитині, людині, щоб бути чуйними, доброзичливими, порядними, духовно багатими.

Актуальними в бібліотеці школи є тематичні полички з новинками літератури, довідково-пізнавальними книгами. Книжкові виставки до пам’ятних та ювілейних дат життя письменників та відомих діячів культури. Провадяться конкурси «Найкращий читач бібліотеки», «Кращий костюм літературного героя», «Найкращий відгук на сучасну українську прозу», конкурс малюнка до прочитаних книг, казок, урок читання в шкільній бібліотеці – літературно-музична година «Дорога до Лесі».

Дата останньої зміни 11 Червня 2021