Місія школи полягає у забезпеченні національно-патріотичного та духовного розвитку молоді, формування всебічно розвиненої , високоосвіченої особистості – громадянина Української держави, виховання патріотизму, високої політичної культури та національної гідності.

Основні напрямки бачення реалізації місії – це виховання у молоді національної свідомості, яка грунтується на українських національних ідеях:

- посилення військово-патріотичної роботи, проведення днів захисника Вітчизни, військово-спортивних ігор та походів.

- відзначення державних свят, пам’ятних дат, ювілеїв відомих українських державних і громадських діячів;

- дослідження історії України, у тому числі історії УСС, ОУН, УПА;

- пропагування кращих традицій українського військово-патріотичного та фізичного виховання допризивної молоді.

Дата останньої зміни 19 Жовтня 2021