Вітаємо переможців конкурсів 2 семестру 2020 /2021 н.р.

Неустроєва Олександра учня 3-А класу – 3 місце у міській екологічній акції «Збережемо життя ялинці» (керівник Плювак Л.В.)

Лойко Христину ученицю 9-А класу - 1 місце у міському конкурсі творчих робіт «Захистимо країну від лиха» (керівник Крочак М.В.)

Панас Тетяну ученицю 9-А класу – 1 місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» (керівник Крочак М.В.)

Ярощука Василя учня 6-Б класу – 3 місце у 1 міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Ополінську Анастасію ученицю 1-В класу – 1 і 2 місця 1 у міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Куца Марка учня 2-Б класу – 2 місце 1 у міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Назаркевича Владислава учня 1-В класу – 2 місце у 1 міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Карпінця Андріана учня 7-А класу – 2 і3 місця у 2 міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Карпінця Захара учня 2-А класу - 3 місце у 2 міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Ополінську Анастасію ученицю 1-В класу – 1 місце 2 у міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Назаркевича Владислава учня 1-В класу – 1 місце у 2 міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Куца Марка учня 2-Б класу – 1 місце 2 у міському чемпіонаті з кібершахів (керівник Павлічко Т.В.)

Панас Тетяну ученицю 9-А класу – 2 місце у міському конкурсі «Матриця життя Т.Г.Шевченка» (керівник Крочак М.В.)

Ополінського Максима учня 8-А класу – 3 місце у міському конкурсі «Матриця життя Т.Г.Шевченка» (керівник Даниляк О.І.)

Товарницьку Ольгу ученицю 7-Б класу – 3 місце у загальноміській екологічній акції «Свято птахів 2021» (керівник Бессараб Л.М.)

Ольшевську Ірину та Гирика Андрія учнів 10 класу - 3 місце у міському конкурсі проєктно-дослідницьких реферативних робіт «Хімічні реалії» (керівник Стецик М.Т.)

Лабунську Катерину ученицю 2-А класу -2 місце у Всеукраїнському онлайн конкурсі дитячих малюнків «Noosphere Space Art Challenge» (керівник Макар М.З.).

Соловей Юрія учня 7-А класу – 1 місце у Всеукраїнському конкурсі з фізики «Як це працює?» (керівник Козак Г.П.)

Духа Сергія учня 10 класу - 1 місце у Всеукраїнському конкурсі з фізики «Як це працює?» (керівник Козак Г.П.).

Кунинець Яну та Ксенчин Давида учнів 7-А класу – 2 місце у Всеукраїнському конкурсі з фізики «Як це працює?» (керівник Козак Г.П.).

Гирика Андрія учня 10 класу – 2 місце у Всеукраїнському конкурсі з фізики «Як це працює?» (керівник Козак Г.П.).

Теліпську Зоряну та Туренка Богдана учнів 8-А класу – 3 місце у Всеукраїнському конкурсі з фізики «Як це працює?» (керівник Козак Г.П.).

Кічулу Андріану, Жука Віталія та Гавришків Тетяну учнів 9-А класу - 3 місце у Всеукраїнському конкурсі з фізики «Як це працює?» (керівник Козак Г.П.).

Солодницького Максима та Лойко Ірину учнів 7-А – відмінний сертивікат у Всеукраїнському учнівському конкурсі «Левеня» (керівник Козак Г.П.).

Гирика Андрія та Смаїлова Ружді учнів 10 класу - відмінний сертивікат у Всеукраїнському учнівському конкурсі «Левеня» (керівник Козак Г.П.).

Панас Тетяну ученицю 9-А класу – 3 місце у всеукраїнському етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» (керівник Крочак М.В.).

Хамуляка Віталія учня 2-Б класу – 3 місце в обласному екологічному конкурсі «Первоцвіти просять захисту» (кл.кер.Грабарчук О.В.)

Лабунську Катерину ученицю 2-А класу - 3 місце в обласному екологічному конкурсі «Первоцвіти просять захисту» (кл.кер.Макар М.З.)

Лабунську Анну ученицю 4-В класу -3 місце в обласному екологічному конкурсі «Первоцвіти просять захисту» (кл.кер.Михайляк М.М.)

Гродського Остапа учня 1-А класу - 3 місце в обласному екологічному конкурсі «Первоцвіти просять захисту» (кл.кер.Хом’як О.Б.)

Дячишин Віру ученицю 1-А класу - відзначено як краща учасниця обласного екологічного конкурсу «Первоцвіти просять захисту» (кл.кер.Хом’як О.Б.)

Лабунську Анну ученицю 4-В класу та Лабунську Катерину ученицю 2-А класу -1 місце в міському конкурсі «Олімпійська писанка» (кл.кер.Михайляк М.М. Макар М.З.).

Карпінця Андріана учня 7-А класу – 3 місце у командному заліку та 2 місце в індивідуальному заліку в III міському чемпіонаті Львова з кібершахів (кер. Павлічко Т.В.)

Карпінця Захара учня 2-А класу – 3 місце у командному заліку в III міському чемпіонаті Львова з кібершахів (кер. Павлічко Т.В.).

Ополінську Анастасію та Назаркевича Владислава ученів 1-В класу - 3 місце у командному заліку в III міському чемпіонаті Львова з кібершахів (кер. Павлічко Т.В.).

Ополінську Анастасію ученицю 1-В класу – 1 місце в індивідуальному заліку у III міському чемпіонаті Львова з кібершахів (кер. Павлічко Т.В.).

Вітаємо переможців конкурсів 1 семестру 2020/2021 н.р.

Галаджуна Андрія учня 11 класу – гран-прі у районному етапі ХХІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» (керівник Поліщук Л.В.)

Гирика Андрія учня 10 класу – 2 місце у районному етапі ХХІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» (керівник Свистун О.І.)

Хомин Діану ученицю 6-Б класу – 2 місце у районному етапі ХХІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» (керівник Свистун О.І.)

Товарницьку Ольгу ученицю 7-Б класу – 1 місце в обласному етапі Всеукраїнської акції «Птах року -2020» (керівник Бессараб Л.М.)

Хомин Діану ученицю 6-Б класу – 2 місце в обласному етапі Всеукраїнської акції «Птах року -2020» (керівник Думич І.М.)

Махновського Назара учня 6_Б – 1 місце у районному конкурсі Різдвяних, новорічних малюнків, листівок, ялинкових прикрас та аплікацій «Зимові свята» (керівник Крочак М.В.)

Лісничу Каріну ученицю 7-Б класу – 2 місце у районному конкурсі Різдвяних, новорічних малюнків, листівок, ялинкових прикрас та аплікацій «Зимові свята» (керівник Пелешок М.П.)

Карпінця Андріана учня 7-А класу – 2 місце у турнірі на «Кубок Львова з кібершахів – 2020» (керівник Павлічко Т.В.)

Карпінця Захара учня 2-А класу - 2 місце у турнірі на «Кубок Львова з кібершахів – 2020» (керівник Павлічко Т.В.)

Ярощука Василя учня 6-Б класу - 2 місце у турнірі на «Кубок Львова з кібершахів – 2020» (керівник Павлічко Т.В.)

Фейбіш Максима учня 4-А класу - 2 місце у турнірі на «Кубок Львова з кібершахів – 2020» (керівник Павлічко Т.В.)

Бондарук Меліну ученицю 1-Б класу – 3 місце у турнірі на «Кубок Львова з кібершахів – 2020» (керівник Павлічко Т.В.)

Ополінську Анастасію ученицю 1-В класу - – 3 місце у турнірі на «Кубок Львова з кібершахів – 2020» (керівник Павлічко Т.В.)

Денисюка Даніеля учня 3-Б класу - 3 місце у турнірі на «Кубок Львова з кібершахів – 2020» (керівник Павлічко Т.В.)

Кічулу Андріану ученицю 9-А класу – 1 місце у районному конкурсі «Домашнє насильство очима дітей» (керівник Крочак М.В.)

ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін виявив різний рівень підготовки школярів. Найвищих результатів серед учнів 6 – 11 класів досягли учні:

1. Жук Віталій – 8-А клас, ІІ місце, математика, вч. Буштин О. Л.

2. Потравна Валерія – 9-Б клас, ІІ місце, українська мова та література, вч. Романюк Є. В.

3. Смаїлов Ружді – 9-А клас, ІІ місце, фізика, вч. Козак Г. П.

4. Кунинець Святослав – 11 клас, ІІ місце, інформатика, вч. Сабан М. Я.

5. Болкун Андрій – 6-А клас, ІІІ місце, математика, вч. Книш С. Д.

6. Жук Віталій – 8-А клас, ІІІ місце, географія, вч. Грабовенська Г. Р.

7. Гирик Андрій – 9-Б клас, ІІІ місце, християнська етика, вч. Катаран Н. С.

1 грудня 2018 року проведено ІІ етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учениця нашої школи Сайко Марія (8-Б кл.) посіла ІІІ призове місце.

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 н.р.

1. Кунинець Святослав – 10 клас, І місце, інформаційні технології, вчитель Сабан М. Я.

2. Бодруг Роберт – 9-Б клас, ІІ місце, інформаційні технології, вчитель Дрей Л. В.

3. Жук Віталій – 7-А клас, ІІ місце, математика, вчитель Буштин О. Л.

4. Потравна Валерія – 8-Б клас, ІІ місце, українська мова та література, вчитель Романюк Є. В.

5. Касьян Софія – 9-Б клас, ІІ місце, християнська етика, вчитель Катаран Н. С.

6. Гирик Андрій – 8-Б клас, ІІ місце, християнська етика, вчитель Катаран Н. С.

7. Кунинець Святослав – 10 клас, ІІ місце, інформатика, вчитель Сабан М. Я.

8. Шпирка Любомир – 11 клас, ІІІ місце, інформатика, вчитель Олійник М. В.

9. Смаїлов Ружді – 8-А клас, ІІ місце, фізика, вчитель Козак Г. П.

Призери ІІ етапу XIX Міжнародного Конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2018-2019 н.р. серед учнів 3-11 класів ЗЗСО м. Львова

1. Ковальова Анастасія - 5-А кл., ІІ місце, вчитель Савчак Г. В.

2. Потравна Валерія - 8-Б кл., ІІ місце, вчитель Романюк Є. В.

3. Касьян Софія - 9-Б кл., ІІІ місце, вчитель Романюк Є. В.

Призери ІІ етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в 2018-2019 н.р.

1. Сайко Марія - 7-Б кл., ІІІ місце, вчитель Романюк Є. В.

ДОСЯГНЕННЯ за 2018/2019 н.р.

1. ІІ місце у обласному екологічному конкурсі «Краще гір можуть бути лише гори» уч. 9-Б класу Хараїм Юлія (вч. Шандра О.М.)

2. ІІ місце у районному конкурсі «Сурми звитяги» уч. 9-Б класу Хараїм Юлія (вч. Поліщук Л.В.)

3. ІІ місце у районному конкурсі « Сурми звитяги» уч. 9-Б класу Галаджун Андрій (вч. Поліщук Л.В. )

4. ІІІ місце у районному конкурсі «Сурми звитяги» ВІА «Жайвір» (кер. Янковський Б.П.)

5. ІІІ місце у обласному екологічному конкурсі «Птах року – 2018» уч. 7-А класу Кічула Андріана (вч. Грабовенська Г.Р.)

6. ІІ місце у районному конкурсі «Різдвяна казка» уч. 4-Б класу Журат Данило (вч. Макар М.З.)

7. ІІ місце у районному конкурсі «Різдвяна казка» уч. 5-А класу Хандій Мар’ян (вч. Пелешок М.П.)

ДОСЯГНЕННЯ за 2017/2018 н.р.

1. ІІІ місце у міському конкурсі на «Кубок юних велосипедистів» команда
7-А та 9-А (вч. Боднар І.З.)

2. ІІІ місце у районному фестивалі «Сурми звитяги» уч. 11 класу Панчишин Роксоляна (вч. Савчак Г.В.)

3. ІІІ місце у районному фестивалі «Сурми звитяги» уч. 5-А класу Свистун Анастасія (вч. Пелешок М.П.)

4. ІІІ місце у районному конкурсі патріотичного малюнку до Дня гідності і Свободи уч. 6-Б класу Шкабара Єлизавета (вч. Янковський Б.П.)

5. ІІІ місце у районному конкурсі патріотичного малюнку до Дня гідності і Свободи уч. 4-А класу Гончаренко Аліна (вч. Плювак Л.В.)

6. ІІІ місце у районному конкурсі патріотичного малюнку до Дня гідності і Свободи уч. 4-А класу Старший Арсеній (вч. Плювак Л.В.)

7. ІІІ місце у районному конкурсі патріотичного малюнку до Дня гідності і Свободи уч .1-В класу Строкаль Софія (вч. Михайляк М.М.)

8. І місце у районному конкурсі «Олімпійське Лелеченя» команда уч. 5-9 класів (вч. Пархінь І.М., Свистанюк Л.Д.)

9. І місце у районному військово-спортивному конкурсі «Армія - міць держави» команда уч. 10-11 класів (вч. Романюк С.В.)

10. ІІ місце у районному літературному – конкурсі ім. Т.Г.Шевченка уч. 6-Б класу Сайко Марія (вч. Романюк Є.В.)

11. ІІ місце у районному літературному – конкурсі ім. Т.Г.Шевченка уч. 8-Б класу Касьян Софія (вч. Романюк Є.В.)

12. ІІ місце у міському екологічному конкурсі «Свято птахів - 2018р.) уч. 9-Б класу Андрейчук Вікторія (вч. Бессараб Л.М.)

13. ІІ місце у міському конкурсі «Олімпійське Лелеченя» команда уч. 5-9 класів (вч. Пархінь І.М., Свистанюк Л.Д.)

14. ІІ місце у районному конкурсі « Великодня писанка» уч. 6-А класу Круць Дарина (вч. Пелешок М.П.)

15. І місце в обласному екологічному конкурсі «Природа і фантазія» уч. 5-А класу Половинко Соломія (вч. Пелешок М.П.)

16. ІІ місце в обласному екологічному конкурсі «Природа і фантазія» уч. 8-А класу Сотник Томаш (вч. Пелешок М.П.)

17. ІІІ місце в обласному екологічному конкурсі «Природа і фантазія» уч. 9-Б класу Андрейчук Вікторія (вч. Пелешок М.П.)

18. ІІІ місце у районному конкурсі «Духовна пісня» - ВІА «Жайвір» (кер. Янковський Б.П.)

19. ІІІ місце у районному конкурсі «Пісня серця - ВІА «Жайвір» (кер. Янковський Б.П.)

20. ІІІ місце у обласному екологічному конкурсі «Годівничка» уч. 6-Б класу Іващук Ілона

21. ІІІ місце у обласному екологічному конкурсі «Годівничка» колектив учнів 3-Б класу (вч. Макар М.З.)

ДОСЯГНЕННЯ за 2016/2017 н.р.

Смаїло Ружді - 6-А клас, III місце в олімпіаді з математики, вчитель Бліновська І. О.

Данилюк Юліан - 7-А клас, II місце в олімпіаді з математики, вчитель Книш С.Д.

Кунинець Святослав 8-А клас, III місце в олімпіаді з інформатики, вчитель Олійник М.В.

Зайдова Вікторія 10 клас, II місце в олімпіаді з історії, вчитель Янковська І.І.

Кiлькiсть переглядiв: 1237

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Демонстраційний сайт загальноосвітньої школи

Львівська середня загальноосвітня школа № 22 ім. В.Стефаника,

м. Львів, вул. Хімічна, 7

79019

Дата останньої зміни 16 Вересня 2021

Цей сайт безкоштовний!